Gå til innhold

Noen her som har Jack Russell?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi får snart en JRT valp og gleder oss veldig. Men lurer litt på om hvordan andres erfaringer er mht. barn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjenner fire som har. Er det hun- eller hanhund? Har erfaring med at hanhunder av denne typen kan være aggressiv mot barn, eldre og andre hunder... De jeg kjenner har alle hanhunder og alle har problemer med nettopp dette. Viktig med dressurkurs.

Skrevet

Ta med valpen på "Klikkerkurs". Det er altfor mange Jrt i i toårsalderen som blir forsøkt omplassert grunnet agressiv/vanskelig oppførsel.

Vi har selv en australsk terrier. Hun er nå midt pubertets alderen og mer enn en håndfull om dagen... Tålmodighet tålmodighet.

JRT er flotte hunder med mye personlighet ( mye personlighet har gjerne sammenheng med stahet, evne til å tenke selv osv). Men tøyl den! Den må få vite at det lønner seg for den å gjøre som du sier.

Men på www.canis.no kan du sikkert få mange bedre svar.

 

Og: kos deg med valpen din... masse;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...