makkapakka med spire Skrevet 26. februar 2008 #1 Skrevet 26. februar 2008 Har en liten gutt på 11 mnd som de siste dagene har fått mer og mer utslett på mage og litt på armene.Han er ellers helt frisk og alt som normalt, tror ikke han har spist noe han ikke pleier. Noen som har opplevd dette eller har noen ideer om hva det kan være?? Har ringt helsestasjonen så de kan se på det, men det er ikke før kl 13.00
camilla^ Skrevet 26. februar 2008 #3 Skrevet 26. februar 2008 Kan bare være vaarmeutslett også. Har han hatt litt for mye på seg osv, kan det komme. Slikt forsvinner jo igjen etter en dag eller to.
Sjokoladekaka Skrevet 26. februar 2008 #4 Skrevet 26. februar 2008 Uvaska ullundertøy? skyllemiddelet? vaskepulveret?
Gjest Skrevet 26. februar 2008 #5 Skrevet 26. februar 2008 Gutten min på 3 år fikk utslett (var nesten helt blålilla...) og ble hoven i pannen og øynene for et par uker siden. Han hadde også litt utslett på brystet. Det ble stadig mer så jeg kjørte til legen og han fant ikke ut hva det var men vi fikk en kortison salve som vi smurte på. Etter noen dager med denne kremen var det helt borte. Jeg vet fortsatt ikke hva det var han reagerte på men nå er det iallfall borte.... Han var også ellers helt frisk.
makkapakka med spire Skrevet 26. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 26. februar 2008 Tror ikke at det er varmeutslett, for det blir bare mer og mer og han var inne i hele går hvor han kun gikk i body og strømpebukse. Og har brukt det samme vaske og skyllemiddelet som jeg alltid har brukt. Neutral..
makkapakka med spire Skrevet 26. februar 2008 Forfatter #7 Skrevet 26. februar 2008 uff så skummelt da.. Får håpe HS ser hva det er, var noen på småtroll som også mente om det kunne være den 4 barnesykdommen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå