BergensBerta*gullgutt* Skrevet 26. februar 2008 #1 Skrevet 26. februar 2008 og der var vi halveis.. nøyd me det... men formen er så som så kvalme ca annhver dag? spying - hodepine Men noen andre som har fått vondt i ene halvedelen av ryggen? blir rett å slett mega sliten av å bare være våken... sykt vondt:S:S
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2008 #2 Skrevet 26. februar 2008 20 fullgåtte føles deilig!! Er i fin form for min del, men synes det er litt rart at livmora mi ligger godt ute på høgre side. Men, det er visst normalt det også.. Vanvittig å være halvveies! Kjenner endelig spark også utenpå magen. Det er fint!! God natt!
anni:-) Skrevet 26. februar 2008 #3 Skrevet 26. februar 2008 Grattis til begge!!! jeg også er 20 fullgåtte i dag, tenk vi er halveis:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå