Kanelbolla & Kornet Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Er kommet til uke 9, skal til frisøren på onsdag - lurer på om det er noe i veien for at jeg kan farge håret?
gravid for 1 gang Skrevet 25. februar 2008 #2 Skrevet 25. februar 2008 Har hørt at man ikke skal bleke håret..Ellers har ikke jeg hørt noe i hvertfall
villemo* Skrevet 25. februar 2008 #3 Skrevet 25. februar 2008 Jeg gikk på frisørlinja da jeg ble gravid med min første, og hørte aldri noe om at man ikke skal bleke eller behandle håret på noe vis... Men spør frisøren så er du sikker;)
ChellBell - har født! Skrevet 26. februar 2008 #4 Skrevet 26. februar 2008 Det med bleking er at det er så sterke kjemikalier i blekemiddelet som ikke er noe bra å puste inn. Har aldri hørt at det å farge håret kan være farlig.. Hadde tenkt å farge mitt i kveld )
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 26. februar 2008 #5 Skrevet 26. februar 2008 farg i vei;) eneste som kan skje er at hårfargen ikke blir som den skal(det gjør den jo aldri med hjemmefarging da..)er jo litt sterke lukter. har vært frisør og vi har farga mange gravide. ingen fare! men hvis du reagerer på sterke lukter kan du jo prøve en farge som heter elumen hos frisøren, den er mild;) eller bare en minicolor.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå