zanzibar Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Hei, har tatt lap for noen dager siden og var helt frisk heldigvis. Har hørt at det kan være lettere å bli gravid etter lap fordi man får skylt igjennom egglederne. Noen som har erfaring med det???
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 26. februar 2008 #4 Skrevet 26. februar 2008 Jeg tok lap. for 3 år siden og alt viste seg å være i orden med meg - er fremdeles ikke gravid... Sorry.
fiona71*2pp Skrevet 26. februar 2008 #5 Skrevet 26. februar 2008 Jeg ble ! Var inne til LAP nr 2 i mars 2006, fikk da beskjd om at jeg ikke kunne komme til å bli gravid på egenhånd.. To mnd senere var jeg med spire i magen! )
supermamma til 2 tette Skrevet 27. februar 2008 #6 Skrevet 27. februar 2008 Jeg opplevde det!! Men jeg ble operert for endometriose. Var veldig lite i følge kirurgen som opererte meg, han var usikker på om det var nok til å være årsaken til at jeg ikke ble gravid. Dette var 23.11.06 og 26.01.07 testet jeg positivt ;-) Gutten min ble født 20.10.07!!!! Siden vi hadde stooooore problemer med å få førstemann og vi ikke vet med sikkerhet at det var lapen som gjorde susen, dropper vi prevensjon og tar imot en ny huleboer med åpne armer om det skulle skje! Gjerne allerede NÅ!! Mist ikke motet!! Lett for meg å si, men jeg vet hvor frusterende det er!! Husk bare at veldig mange får det til med littegranne hjelp!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå