Prinsen & spiren Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Jeg testet pos på lørdag - og har hatt småvondt i magen idag - og nå så jeg at jeg har blødd... HVA BETYR DET???
Trultemora er presseklar!! Skrevet 25. februar 2008 #2 Skrevet 25. februar 2008 Vanskelig å si desverre........ Hadde jeg vært deg så ville jeg ha dratt til legekontoret og fått målt Hcg-nivået ditt over et par dager! En vanlig graviditetstest vil ikke hjelpe deg uansett nå, for den slår vel uansett på på positivt! Så hvis du får målt Hcg over et par dager, så ser du stigningen ihvertfall! Krysser fingrene!
Prinsen & spiren Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 25. februar 2008 :'( Sukk .. Får jeg gjort det på legevakta feks? eller må jeg få legetime? Får vel ikke dte på dagen? :/
Gjest Skrevet 25. februar 2008 #4 Skrevet 25. februar 2008 Det er ganske vanlig å blø litt i begynnelsen av svangerskapet. Men ring til legen din, så får du nok time ganske kjapt. Bedre det en å gå å sepkulere. Ville ringt fastlegen jeg da, legevakta trenger ikke å være så behjelpelig bestandig.
Trultemora er presseklar!! Skrevet 25. februar 2008 #5 Skrevet 25. februar 2008 Tror du må til legekontoret ja, men du trenger nok ikke time for å komme dit å ta prøven! Men husk at du får ikke svar på prøven med en gang! Og så må du vel inn iløpet av 2-3 dager for å ta en ny test, så får du vel det totale svaret iløpet av uka!
Prinsen & spiren Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 25. februar 2008 men har hatt litt vondt i magen i tillegg.. rett før "blødningen" :S
Gjest Skrevet 25. februar 2008 #7 Skrevet 25. februar 2008 Hvor mye har du blødd da? Hvis du har blødd veldig lite, kan du ha hatt en festeblødning. Det er jo noen gravide som blør litt i begynnelsen av svangerskapet, så det behøver ikke å bety spontanabort. Men det kan jo også hende at du har abortert da =/ Krysser fingrene og håper på det beste! =) Ift å sjekke hormonnivået er det nok greiest å få seg en time hos legen. Dette er jo ikke akkurat en sak for legevakta, er det vel? Masse lykke til!
Prinsen & spiren Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #8 Skrevet 25. februar 2008 Jeg synes det var ganske mye blod.. Hadde kommet flekk gjennom buksa også :/ Åhh...
Prinsen & spiren Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #9 Skrevet 25. februar 2008 jeg gikk på do nå.. Kan minne om mensen.. blør enda..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå