Kathy+Oktoberjente Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Noen som vet hvor tidlig disse kan komme? Jeg er 9+5, og i dag stikker det endel nederst i magen.. i boka jeg fikk hos legen står det ikke noe om disse stikningene før i uke 16.. men det er kanskje like individuellt som alt annet?
Blomsterbarn Skrevet 25. februar 2008 #2 Skrevet 25. februar 2008 Hva boka sier vet jeg ikke, men jeg har hvertfall hatt delvise smerter siden uke 4 ca. Jeg får dem hvis jeg reiser meg for fort, når jeg snur meg i senga, når jeg hoster eller nyser. Husker at jeg hadde det ganske tidlig i forrige svangerskap også.
Gjest Skrevet 25. februar 2008 #3 Skrevet 25. februar 2008 Hei, Jeg begynte også å få stikninger da jeg var ca 4 uker på vei - den boka vet nok ikke hva den snakker om ;o)
Mage igjen Skrevet 25. februar 2008 #4 Skrevet 25. februar 2008 Det var sånn jeg begynte å mistenke at jeg var gravid allerede før ikm. Snudde meg brått i sengen og våknet av disse ligamentsmertene... Har bare hatt det ved to annledinger før, og det var da jeg var gravid med mine 2 barn, så da mått ejg ut å kjøpe meg en test, og jammen kom det ikke en svak strek... var bare 3+5 jeg da..... Er 9+5 i dag og får det fortsatt hvis jeg snur meg brått i sengen, eller hoster når jeg ligger på en bestemt måte i sengen..... Tror det er veldig individuelt det der... )
Kathy+Oktoberjente Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 25. februar 2008 Takk for alle svar Da er vi like langt vi da håpehåpe
allegodetingertre Skrevet 26. februar 2008 #6 Skrevet 26. februar 2008 Jada, helt vanlig. Kjent det til og fra i mange uker allerede.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå