Gå til innhold

Bæreslynger.. noen med erfaring?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har veldig slyt på en slynge å bære gutten min i.. Er jo så kos å ha dem inntil seg.

 

Har sett på ringslynger og lommeslynger. Noen som kan anbefale noe?

 

Jeg har noe ekstra vekt å bære på selv også.. Så produktet må kunne brukes av store perosner

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har ikke slynge, men en Sjal Tai (egentig et formsydd bæresjal)

 

Kjøpte det hos www.filiokus.net - og fikk velge stoff selv. Hun lagde også ekstra lange stropper siden jeg er litt rund selv. Super service - og jeg betalte 900 kr for den ( prisen varierer alt etter stoff)

 

Ellers kan du lese om de ulike bæregreiene på www.tettinntil.no - der fikk jeg masse tips, og kom omsider frem til at sjal tai var tingen for oss. Den er super å bære, minstemann på 7 uker sovner som en stein når jeg bærer han - og han blir ikke tung å bære på selv om jeg går lenge. Det ble jeg med Baby bjørn selen.

Skrevet

Jeg har en Zolowear ringslynge, og den er jeg knallfornøyd med. Lett å bruke, og du får den i flere størrelser og farger. Kan også anbefale P-sling, noe dyrere, men også helt konge.

 

Når det er sagt, så ville jeg ikke vert foruten min MayaTie (sjaltai), det er greit å ha begge deler:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...