Mamma til ♀♀ & ♂ Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Noen som vet om det går an å få kontakt med de litt kjapt. Trenger å snakke med de. Flere ganger i dag har jeg prøvd å ringe de, men er jo nr. 17, 29 i køen osv. Gidder ikke sitte i tlf så lenge. Prøvde å lete etter en mailadresse også på nettet, men då måtte du ha et passord. Noen som kan hjelpe?
Gjest Sekretøsa Skrevet 25. februar 2008 #2 Skrevet 25. februar 2008 Det går ann og sende en mail, men da får du svar i løpet av en uke.. tok 5 dager før jeg fikk svar! Er inne på den "kontakt oss" linken på sida dems
Poteto Skrevet 25. februar 2008 #3 Skrevet 25. februar 2008 du er nok bare nødt til å vente. som nr 17 å 29 å køen.. det pleier å gå fort. har sotte i mangen sånne køer..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå