Lottes mamma Skrevet 24. februar 2008 #1 Skrevet 24. februar 2008 Er det fler enn meg som opplever dette? Har aldri vært særlig plaget med rødme tidligere, men nå kan jeg bli sprutrød av ingenting... Plagsomt! Dukker opp i situasjoner hvor jeg føler meg det minste sjenert, usikker, tatt på senga eller flau. Ekstra ubeleilig siden jeg er lærer:) Hva kommer dette av! Hormoner? De ekstra litrene med blod?
lip smacker Skrevet 24. februar 2008 #2 Skrevet 24. februar 2008 Her kjenner jeg meg igjen ja! Bare noen sier noe så dumt som fis,blir jeg knall rød! og dette synest selvfølgelig mannen og barna er helt topp,å prøver å få meg til å bli flau hele tiden;-) Blir nesten aldri flau,og rødmer ALDRI,når jeg ikke er gravid...hmmmm,hva kan dette komme av???
katlinka Skrevet 24. februar 2008 #3 Skrevet 24. februar 2008 Åja... vi er faktisk flere, hehe... huff, veldig pinlig. Har heller ikke dette problemet til vanlig. Vil tro det kanskje har noe med det ekstra blodet ja Hilsen rødtoppen
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #4 Skrevet 25. februar 2008 Å så bra å lese at det er flere! Kan av og til finne på rødme til vanlig, men nå gjør jeg det for ingening. Hadde bl. a et viktig møte på jobben og var tomatrød hele tiden. Sjefen min lurte på om det gikk bra med meg.... (følte meg skikkelig bra da ja!).
Sunny77 Skrevet 25. februar 2008 #5 Skrevet 25. februar 2008 Her kan jeg henge meg på også! Jeg kan rødme litt til vanlig også, men nå er det helt ekstremt. Og jeg trenger egentlig ikke føle meg spesielt flau eller usikker i det hele tatt. Skikkelig pinelig - spesielt i jobb sammenheng;o) Men godt å høre at det er flere...
Lottes mamma Skrevet 25. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 25. februar 2008 Å, så godt å se at jeg ikke er alene! Fant nemlig ikke noe om dette noe annet sted... jaja, jenter, vi får håpe det retter seg igjen etter fødselen da, for dette er flaut!!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #7 Skrevet 25. februar 2008 Ååå - det var godt å høre!! Dette er fryktelig slitsomt. Jeg hadde det nesten slik i tenårene, så jeg tenker at det kan ha noe med hormonene å gjøre i tillegg til at vi har mer blod i kroppen. Synes også det er skikkelig slitsomt på jobben, når man stadig vekk ser ut som en tomat!!! - Satser på at det gir seg etter fødselen da ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå