Gå til innhold

Jeg klør meg til BLODS...


Anbefalte innlegg

Skrevet

..På legger og mage!! ser ut som en katte har valset over meg, og gitt meg juling. Hva kan det komme av?

Det kan vel ikke være svangerskapskløe? Jeg klør ikke i håndflater eller fotsåler. Ser ikke ut på leggene. Skal på Overtidskontroll på sykehuset imorra, burde jeg ta det opp med legen? Andre som har det slik? Kan det være pga mye vann i kroppen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Au au au.... :-S Ta det opp med legen du! Uansett om det skulle komme av svangerskapet eller noe annet så får du helt sikkert hjelp og råd!!

 

Uff føler med deg! Det er jo såå slitsomt å klø (hadde masse eksem som liten). Heldigvis klør jeg ikke selv nå, rekker faktisk ikke ned til leggene lenger heller:-D

Skrevet

Det kan være sv.sk.forgiftning fordi om du ikke klør inni hender/under føtter. Få tatt en blodprøve hos legen din du. Kan sikkert få gjort det på sykehuset, siden du skal dit.

Selv har jeg snart ikke hud igjen på leggene =/ Er en av de stedene det klør verst....

(har selv alvorlig sv.sk.kløe)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...