UpsyDaisy Skrevet 22. februar 2008 #1 Skrevet 22. februar 2008 Hvor lenge kan en måtte gå med vonde kynnere/ maserier før noe skjer? Begynner å bli fryktelig sliten og lei av dette nå! Var på kontroll i går, ingen åpning men livmortappen? var i gang med å flate seg ut... Merker man godt når det virkelig begynner?
mor.monsen Skrevet 22. februar 2008 #3 Skrevet 22. februar 2008 Jeg har gått en uke på søndag.. livmormunnen hadde korta seg ned til 2 cm på søndagen som var... veldig slitsomt. Har fått beskjed om å ta paracet om det gjør ekstra vondt å bare la kynnerne/maseriene jobbe med sitt...
UpsyDaisy Skrevet 22. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 22. februar 2008 4 dager. Ikke noe regelmessig..
Babyimars Skrevet 22. februar 2008 #5 Skrevet 22. februar 2008 Jeg har gått med det i 1 uke i dag. Jeg har ikke fått sjekket åpning eller noe. Men satser på at det går over til ordentlige rier når kroppen min er klar. I går var jeg så dritt lei smertene så jeg spiste grøt med masse kanel, vaska huset, gikk tur og hadde sex. Det endte med sinnsyke smerter og jeg sov 3 timer i natt.. Men kan ikke si jeg har kommet meg noen vei.
lingling Skrevet 22. februar 2008 #6 Skrevet 22. februar 2008 kynnere er jo noe man kan gå med i flere mnd. det gjorde jeg sist,så denne gangen tar jeg det mer m ro
Babyimars Skrevet 22. februar 2008 #7 Skrevet 22. februar 2008 Vonde kynnere? Hatt kynnere lenge jeg også, men nå er de jo smertefulle... Og menssmerter samtidig. Men ja, man kan gå lenge har jeg hørt. Jeg går uansett ikke mer enn 4 uker til
Trebarnsmamma30 Skrevet 22. februar 2008 #8 Skrevet 22. februar 2008 Slik har jeg det også, skikkelig slitsomt:( Er 35+5 bare da, men gikk på medisiner frem til uke 34 pga livmorhalsen hadde begynt å modnes litt etter at jeg fikk en kraftig urinveisinfeksjon tidligere.. Har hatt til dels sterke menssmerter siden jeg sluttet på medisinene for 12 dager siden, selv om alt så fint ut når jeg sluttet på dem..har vært ekstra vondt de siste dagene. Hadde ikke slike smerter i det hele tatt i forrige svangerskap..
Brummeline3barnsmor Skrevet 22. februar 2008 #9 Skrevet 22. februar 2008 Er i uke 30 å har hatt sterke kynnere siden uke 15...må tidvis puste meg gjennom dem...hadde dette sist gang og, men gikk likevell til termin..
UpsyDaisy Skrevet 23. februar 2008 Forfatter #10 Skrevet 23. februar 2008 HI her. Takk for svar. For en oppløftende lesning! ;o) He, he.. Får smøre meg med tålmodighet jeg da. Har jo hatt kynnere under det meste av sv.skapet jeg også, men disse er skikkelig vonde!
Babyimars Skrevet 23. februar 2008 #11 Skrevet 23. februar 2008 Hehe, det var vel ikke helt det svaret du ville høre nei... Men vi går mot slutten uansett ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå