Gå til innhold

Er så lei meg....helt kvalm er jeg:o(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min kjære mormor er så syk.Akkurat nå amputerer dem hele benet hennes og hun takler det IKKE.To blodpropper på tre dager.Hun har vært på sykehuset i to uker nå pga mistanke om lungekreft.

 

Herregud dette er så vondt.

Mamma ringte i stad og hun bare griner og er vettskremt.

Kjære mormmor`n min fortjener ikke dette.

 

Dette har jeg ikke sagt høyt til NOEN,men jeg håper nesten hun slipper jeg.....hva slags liv blir dette da.Oksygenslange i nesa,et bein mindre og NEI....Helt kvalm jeg.

 

Hun er "bare" 74 år:o(

 

Måtte bare få det ut jeg....føler meg helt tom!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uff, det er tøft å få sånne beskjeder......håper det blir den beste løsningen for henne tross alt...

 

Sender deg en klem:-)

Skrevet

selv om det er et sjokk for dere akkurat nå, så kan mormoren din få god livskvalitet selv om hun har et amputert ben. Det kommer helt sikkert til å bli en kjempetøff peridoe fremover både for henne og for dere rundt, men stå sammen i en tung tid så klarer dere det. Det finnes helt sikkert noen som kan snakke med dere og gi god informasjon rundt situasjonen hennes - spør på sykehuset.

God bedring til mormoren din, og en klem til deg :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...