Gå til innhold

gravide fra tromsø her???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurte på om det var flere her som kunne tenkt seg et lite BIM-treff på ettermiddagen?? For er flere som jobber litt men som likevel kunne tenkt seg å møte andre!! :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi e mange gravide fra tromsø her..:)

Skrevet

Jeg var senest på bim-treff på Gründer i går. Tror vi var ca 12 stykker. Gå inn på treffssidene, så finner du oversikt over treff og tidspunkt. Du finner også en terminliste der.

 

Selv jobber jeg 100%, så jeg går bare på treff på ettermiddag/kveldstid.

 

Kanskje vi sees? :-)

Skrevet

Hei hei, innom fra tredje trimester her, og vil barer si at vi har det trivelig på treff i Tromsø, og så er det fint å ha noen en har gått sammen med lenge. Vi er en hel gjeng som startet med treff på begynnelsen av 2.tri, og det er utrolig spennende å følge med de som er noen uker før deg som plutselig er fødeklare :)

 

Så, kom kom alle som vil :)

Skrevet

Ja har sjekket på treff-sidene og bare sett treff som går på formiddagen?? Er det på ettermiddagen også? Har jo så lyst å være med men er på jobb enda da.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...