pappa til to Skrevet 22. februar 2008 #1 Skrevet 22. februar 2008 vi skal på ferie til mallorca i september... er det noen andre som skal det? eller veit noen om noen fine, men billige hoteller?pakketilbud? Vi tenkte på alcudia, men det er kanskje andre steder som er bedre?
roxanne Skrevet 22. februar 2008 #2 Skrevet 22. februar 2008 Vi drar dit på forsommeren. Bestilt fly separat med SAS (netbestilling), booket hotellrom på: http://www.alpharooms.com/ Fly og hotell for 2 voksne og to barn kommer på totalt 5000,- Det synes jeg er kjempebillig.
pappa til to Skrevet 22. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 22. februar 2008 oj, det var jo kjempe billig... hvor lenge skal dere være der? kanskje det lønner seg for oss å kjøpe fly og hotell hver for seg da? hvor på mallorca skal dere?
roxanne Skrevet 22. februar 2008 #4 Skrevet 22. februar 2008 Samme sted som du har tenkt. Vi skal være der i 10 dager. Flyselskapene har jo stadige billige billetter, spesielt på tider utenfor sesong. For oss lønnet det seg veldig å bestille ting separat. Jeg ser at flere og flere gjør det. Vi skal også leie bil for hele perioden, fått tilbud om leie av bil for ca. 1000 kroner for 10 dager. Det synes jeg også er rimelig.
pappa til to Skrevet 22. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. februar 2008 ja, dette skal jeg se nærmere på... for synes det var veldig billig... håper dere får en fin ferie! god tur:)
roxanne Skrevet 22. februar 2008 #6 Skrevet 22. februar 2008 Takk :-) Det lønte seg å være å være tidlig ute, vi sjekket billettpriser nå på SAS, og hadde vi bestilt nå så måtte vi ha betalt det tredobbelte. Lykke til .-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå