Anonym bruker Skrevet 21. februar 2008 #1 Skrevet 21. februar 2008 Min gulper veldig lite, men er bare to uker gammel. Kan det enda ta seg opp?
Anonym bruker Skrevet 21. februar 2008 #2 Skrevet 21. februar 2008 er vell noen dager det er mer.. men si din er to uker, så blir det nok ikke værre..
pimpernell Skrevet 21. februar 2008 #3 Skrevet 21. februar 2008 Min gutt begynte ikke å gulpe før han var rundt 4 mnd, og driver på fremdeles nå når han er 8 mnd... Hs sa det hadde sammenheng med at han er så aktiv på magen på gulvet. Ikke vet jeg, men han legger fint på seg, så da gidder jeg ikke bekymre meg. Så det går ann at de begynner å gulpe etterhvert, men vi får håpe dere slipper det!
Gjest Skrevet 21. februar 2008 #4 Skrevet 21. februar 2008 Når tar det slutt spør heller jeg ;p hehe...Min begynte og gulpe rundt 6-8uker ca. Gulping er som regel at dem kvitter seg med det som blir for mye =) eller så kan det være litt luft som skal opp. Det er det også veldig ofte til oss når lillemann gulper.
malaika1980 Skrevet 21. februar 2008 #5 Skrevet 21. februar 2008 Gutten vår på 9 mnd gulpet ikke så mye før han begynte med fast føde faktisk. Men nå kommer d titt og ofte, spesielt grøten på morgenen. HS sier d er fordi han er så aktiv på gulvet hele tiden, men er utrulig irriterene, lukter jo så surt! Men d retter seg vel etterhvert får vi håpe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå