flust Skrevet 21. februar 2008 #1 Skrevet 21. februar 2008 Vi skal gifte oss i juni, og jeg har spurt en av gjestene om han vil synge under vielsen. Han er veldig flink å synge! Jeg sa han kunne få komme med forslag til sang selv, men at jeg også skulle forsøke å finne noen vi kunne tenke oss. Har dere forslag til fine sanger som kan passe? Helst ikke sanger med religiøst innhold da det blir en ikke-religiøs vielse.
solemio Skrevet 21. februar 2008 #2 Skrevet 21. februar 2008 Broren min sang en sang av The Real Group (svensk vokalensemble) som het "Ett liv for meg" i sin egen vielse. Nydelig sang!
selfangerkjerringa Skrevet 21. februar 2008 #3 Skrevet 21. februar 2008 Åge Aleksandersen har en helt utrolig flott sang som heter "Hold mæ". Den er på albumet han ga ut i 2000... husker ikke i farta hva det het :/
Wopi Skrevet 21. februar 2008 #5 Skrevet 21. februar 2008 Kjærlighet - Sissel Kyrkjebø Mysteriet Deg - Bjørn Eidsvåg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå