Gå til innhold

skal, skal ikke..


Anbefalte innlegg

Skrevet

hadde ikm på lørdag, testa negativt søndag morgen, å har tusen symtomer(mest sansynli kunn psykisk,har jo så lyst),lurer sånn på om eg skal teste eller ikke ..

kor ofte tester dåkke når dåkke er på overtid??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er nok ikke den rette å spørre siden jeg tester hver dag eller annenhver dag når jeg er på overtid. Men det "anbefales" å teste igjen etter 3 dager. Så kanskje du skal ta en ny test i morgen tidlig?;) Masse lykke til!

Skrevet

Hele tiden:))

Neida det begrenser seg vel selv etterhvert som man blir skuffet noen ganger..

For min del bestemmer jeg at når ikmdagtesten er neg venter jeg 3 dager før neste (har litt ustabil syklus da) ellers skrur jeg opp mine egne forventninger altfor mye:(

 

Men det er jo spennende også med denne testingen da;)

 

Lykke til med neste testing:)

Skrevet

takk takk, trur eg må de klarer ikke vente lenger.

men selv kor innstilt eg er på at den sikker blir negativ blir eg kjempe skuffa.. lurer på kordan det går når eg blir gravid,siden hormonane allerede holder på å ta overhånd :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...