Anonym bruker Skrevet 20. februar 2008 #1 Skrevet 20. februar 2008 Jeg meldte fra om flytting til folkeregisteret 3 dager før jeg flyttet. Fylte ut skjema og sendte det via nettet. Fikk en kvittering og greie. men så ringte jo husbanken idag og fortalte at jeg ikke var registrert i oslo kommune, så jeg har fått avslagt på bostøtten min. Da ringte jeg til folkeregisteret og altinn for å høre med med hva det var som skjedde. Da bare skyldte dem på hverandre. Først sa folkeregisteret at jeg måtte ringe altinn for å høre hva det var som gikk galt. Og da jeg ringte dit, sa folkeregisteret at jeg måtte ringe altinn og prate med dem. Faen...inkompentente folk!!!!!!!!! Har bare hatt en jævlig dårlig start på dagen idag.
tonebf Skrevet 20. februar 2008 #2 Skrevet 20. februar 2008 uff da ikke noe god start på dagen.... håpe den ble litt bedre etterhvert =))
Anonym bruker Skrevet 21. februar 2008 #3 Skrevet 21. februar 2008 Takk tonebf. Det er egentlig ikke så veldig krise, men det er alltid kjip når ikke alt går som det skal. Har også søkt på skole i oslo, og dem får ikke gjort noe med søknaden min før det med folkeregisteret er i orden. Heldigvis fikk jeg vite det i god tid, så har nå fått fikset det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå