Funny1 venter nr 2 Skrevet 20. februar 2008 #1 Skrevet 20. februar 2008 Nå føler jeg att jeg har ventet såååååå lenge,kunne ønske jeg kunne bestemme selv att nå kommer hun ut........ Alt er jo klart her i heimen.......... Men nei....... Får bare smøre meg med tolmodighet... 15.03.08
Shinyogsmåen Skrevet 20. februar 2008 #2 Skrevet 20. februar 2008 Helt enig, føler at tiden går saktere jo nærmere man kommer termindagen.. Selv har jeg termin 8 mars.
nr 4 er her<3 Skrevet 20. februar 2008 #3 Skrevet 20. februar 2008 hehe du er ikke alene=) er så lei nå men har jo 5 uker igjen jg da men håper ho bestemmer seg for å komme ut litt før ja=) har alt klart her oxo så ho må jo bare komme egentlig;)
Funny1 venter nr 2 Skrevet 20. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 20. februar 2008 Ja, ting går jo i slooooww fart lissom, og så orker jeg ikke så mye som før........... Skikkelig kjedelig..
sebastian + en til Skrevet 20. februar 2008 #5 Skrevet 20. februar 2008 Ser det er flere enn meg som kjeder seg ja.... Jeg har termin 8 mars, og føler det er en eeevighet til. Angrer nesten på at alt er klart,barnerom..vasket klær...og baggen pakket. Så nå har jeg ingenting å gjøre på.Formen er skikkelig dårlig også , så jeg får liksom ikke gått de deilige turene jeg hadde planlagt.. Syte syte syte..godt det er noen å syte litt til, som forstår meg:)
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2008 #6 Skrevet 20. februar 2008 jeg har termin om 2 uker og bare nyyyyyyyyyyyer å få være alene. Sove lenge, putle litt på alene. Klage til folk om mitt utrolige vonde bekken. Så være med tulla mi som kommer hjem fra barnehagen med kyss klapp og klem på ettermiddagene med pappaen sin. Tro meg jenter. Det blir tidsnok travelt så nyt freden mens dere kan.
camoneiel *har født* Skrevet 20. februar 2008 #7 Skrevet 20. februar 2008 Ikke for å ødelegge for dere, men jeg venter jeg også........ Veldig mye....... Hadde termin 14. februar, så jeg er vel egentlig begynt å syns veldig synd på meg selv nå. :-( Er moden, 3 cm åpning og fjerdegangs....... Alt er prøvd..... turer, trapper, sex, lakserolje, akepunktur, stripping, ja det meste tror jeg, men neeeeeiiiii, skjer ingen ting...... Forresten, en mager trøst er nok at jeg ikke har stort mere enn en uke igjen uansett :o/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå