Amalie82 Skrevet 19. februar 2008 #1 Skrevet 19. februar 2008 Hei! Jeg har blitt syk, samt sovet veldig dårlig i en periode. Ca en uke. Aldri mer enn 4 timer om natta, og aldri sammenhengende. Skulle ønske pappan kunne vært hjemme i morgen, for jeg føler meg ikke i form til å være en god mor for vår datter på 6 mnd., men det blir bare sure miner når jeg nevner det. Må dere være alene med barna når dere er syke? Barnet er friskt.
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2008 #2 Skrevet 23. februar 2008 Hadde feber på 39. Sikerlig tett og vondt i halsen, og sefølgelig masse oppkast.Elste er i barnehagen så det er jo greit,men sefølgelig blei minsten syk også å måtte være hjemme så jeg beordret min mann til å være hjemme. Det angrer jeg ikke på for litt over 10.00 ringer de fra barnehagen og vi må hente ho for ho kaster opp. Men jeg skal være sikkerlig dårlig form før jeg ber mannen være hjemme.
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2008 #3 Skrevet 24. februar 2008 Hei Denne hjelper deg vel ikke nå lenger men: Her har pappan vært hjemme ett par ganger når jeg har vært helt slått ut pga brystbetennelse. Jeg har rett og slett ikke vært i stand til å ta meg av barnet og pappaen har brukt syke barn/barnepasser dager på meg. Det burde ikke være noe problem for dere heller.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #4 Skrevet 25. februar 2008 JA!! Han bruker av sine syk barnepasser-dager, og jeg bruker av mine når han er syk! I vår familie er det en selvfølge at den som er syk ikke skal behøve å ha omsorg for barna i tillegg.... God bedring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå