bambi på isen Skrevet 19. februar 2008 #1 Skrevet 19. februar 2008 Idag var det innslag fra uteskolen her vi bor, på god morgen norge (tv2), der ble guttongen vist masse, zooma inn på han osv, men det ble ikke vist når han snakket med dem, han var mest opptatt av å spise:-)
lengter daler ned i skjul... Skrevet 19. februar 2008 #2 Skrevet 19. februar 2008 De så ut å ha det kjempekoselig!
❤ mamma til 2 ❤ Skrevet 19. februar 2008 #3 Skrevet 19. februar 2008 da har jeg sett det jeg ja, så fint at dem er ute slik da:-)
bambi på isen Skrevet 19. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 19. februar 2008 De stor koser seg:-) Han har alltid vært ute gutt, så dette passer jo han helt perfekt:-) Nå er det endelig blitt dagslys igjen her, så nå tror jeg nok det er enda kosligere å være ute i maaaange timer:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå