Gå til innhold

"menssmerter"??


Anbefalte innlegg

Skrevet

kjennes ut som jeg har menssmerter, bare innimellom og ikke veldig sterke smerter. Alikevel såpass at jeg nesten ser etter blødning når jeg er på toalettet. Har det både i korsrygg og mage, kan kanskje ha noe med at jeg er veldig oppblåst om dagen....? Håper ikke dette har noen sammenheng med å miste....? Noen erfaringer? Er akkurat 6 uker på vei i dag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det hadde jeg også. Har fått vite at det er fordi livmoren strekker seg og blir mer elastisk siden den har fått en leieboer i 9 mnd :D

 

Har lite til ingenting nå, og er 6+3 i dag. Var på tidlig UL i går og så ett pittelite hjerte som slo =)

 

Så tvi tvi for at spiren din sitter =)

Skrevet

Jeg har også sånne smerter er i uke 7\8 ett sted. Har vært litt nervøs, siden jeg har mistet så mange ganger før og disse smertene ligner litt, men jeg har ikke hatt noen blødninger og på sist ul så de ett lite hjerte som slo, så var vist helt vanlig at det kunne være litt vondt\ubehagelig siden det som sagt vokser inni der =)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...