Jelly Belly Skrevet 18. februar 2008 #1 Skrevet 18. februar 2008 Jeg testet positivt 07.02, og lurer litt på når det er vanlig å ringe legen...??
Deneb Skrevet 18. februar 2008 #2 Skrevet 18. februar 2008 Min lege sa at det var vanlig å komme til første kontroll mellom uke 8 og 12, men jeg har også hørt om leger som sier uke 7-8. Gratulerer med positiv test )
ChellBell - har født! Skrevet 18. februar 2008 #3 Skrevet 18. februar 2008 Jeg er fremdeles helt ør i hodet av all informasjon og ting vi må gjøre. Jeg skjønner fremdeles ikke når jeg skal kontakte lege, når jeg skal ta UL - om det er noe jeg bestiller selv eller ikke... Ikke vet jeg hva foreldrepenger er eller når puppene mine skal bli "normale" igjen hehe... men, jeg er her inne og leser hver dag - hele tiden i håp om at jeg snart skal bli litt klokere! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå