Pooh Skrevet 18. februar 2008 #1 Skrevet 18. februar 2008 Ser dere når dere har eggløsning? Etter EL-slim. Lurer på om det er mulig å se egget. Og dersom man er gravid; kommer det likevel noe som ligner på EL? Sikkert litt dumme spørsmål, men spør likevel..... På forhånd tusen takk for hjelpen!
heleneogde2gutta Skrevet 18. februar 2008 #2 Skrevet 18. februar 2008 kan jo ikke være mulig, vi snakker jo helt ned på cellenivå...., så nei, det tror jeg ikke går.
Pooh Skrevet 18. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. februar 2008 Skjønner at man ikke ser akkurat egget, men det er vel vanlig at man får litt ekstra mye utflod eller noe når eggløsning har vært? Takk for svar!!
heleneogde2gutta Skrevet 18. februar 2008 #4 Skrevet 18. februar 2008 he-he! sorry! nå skjønner jeg spørsmålet, men er ikke av de som kan alle detaljer om dette, sjekk pernille.no, der står det om sånt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå