m a r r i s Skrevet 18. februar 2008 #1 Skrevet 18. februar 2008 Er 11+4 i da? Er det lett for jordmor å finne hjertelyden så tidlig? Noen som vet?
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 18. februar 2008 #2 Skrevet 18. februar 2008 Venninna mi var 11+6 når de skulle høre etter hjertelyden, men de hørte den ikke. Hun ble redd å dro på ultralyd dagen etter. Heldigvis så stod det bra til med den lille, men det var litt tidlig å høre hjertelyden hos jordmor.
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 18. februar 2008 #3 Skrevet 18. februar 2008 Det er noen som hører den så tidlig. Kommer litt ann på hvordan den lille ligger. Men det er greit å være klar over at det ikke er sikkert at man hører hjertelyden.
mammatilteddy Skrevet 18. februar 2008 #4 Skrevet 18. februar 2008 Ei jeg kjenner var hos jormor i uke 13. Da hørte de vertfall hjertelyden godt, begge to! Med sånn utstyr man bare setter på magen Jeg er ca 8 uker, skal på UL i morgen eller Onsdag! Gleder meg og gruer meg.. Men håper og tror alt skal være i orden. Velger å tro i allefall
Jannamor Skrevet 18. februar 2008 #5 Skrevet 18. februar 2008 Tror det er litt tidlig, men det har jo alt med hvordan babyen ligger da Jeg hørte det selv med stetoskop i uke 13 så er jo mulig at de kan høre det med ordentlig utsyr i uke 11
Skrekkblanda fryd *mamma* Skrevet 18. februar 2008 #6 Skrevet 18. februar 2008 Jannamor: hvor langt på vei var du da du hørte hjertelyd med stetoskop? Jeg er bare 11+2 så det er nok litt tidlig her. Hørte ikke noe i går.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå