nick_353161 Skrevet 18. februar 2008 #1 Skrevet 18. februar 2008 Hei dere. Jeg har skaffet meg et ammesjal fra kvinneverden.no og er så glad. Har holdt meg mye hjemme pga knoting med amming andre steder enn hjemme og nå har en ny verden åpnet seg.. Bokstavelig talt. Så dette er et meget godt tips til andre som kvier seg for dette. :-) Glad hilsen
UnePune äntligen hemma! Skrevet 18. februar 2008 #2 Skrevet 18. februar 2008 Synes bildet på kvinneverden.no ikke viser så godt hvordan det ser ut jeg...er sjalet et avlangt rektangel med stropp på bare? Eller hvordan fungerer den?
nick_353161 Skrevet 18. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. februar 2008 Hei. Ja, igrunnen. Tas på som et forkle. I tillegg er det lagt inn en plastbøyle i fronten slik at det ikke klapper sammen, men man har en kikkeluke ned til minsten hele tiden. Det skal visst være veldig bra for amming ute også. Da skjermer jo sjalet for sollys og vind også. Jeg har et svart sjal som er litt mer diskret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå