Gå til innhold

Noen som har hatt samme symp. på mens og graviditet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer jeg på:) Om noen av dere har hatt vanlige symptomer som dere pleier å ha når dere skal ha mensen, men så var dere gravide?:D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jepp....

 

vondt i puppa og en konstant følelse av at mensen skulle komme når tid som helst!!

 

Enda mer mensfølelse enn hvajeg brukte å ha da jeg faktisk skulle ha mensen faktisk! :)

Skrevet

Det er ca en uke til IKM her og jeg pleier å få ømme brystvorter ca en uke før og det har smått begynt å komme nå.. Og disse symptomene gjør liksom at jeg mister håpet litt da:( Så derfor lurte jeg=)

Skrevet

Ja, jeg hadde akkurat samme følelse som om mensen var på vei. Til min store overraskelse hadde jeg pos gravitest:)

Skrevet

Jepp, jeg pleier å få menssmerter ca 1 uke før mensen. Det fikk jeg denne gangen også, men så forsvant de ca 2 dager før IKM. Følte meg ellers som før. Testet positivt på IKM-dagen.

 

Lykke til!!

Skrevet

Jepp. Følte at jeg fikk mensen hele tiden. Tok en test som var negatv så var sikker på at jeg ikke var gravid. Men mensen dukket ikke opp, tok ny test en uke senere som viste seg å være positiv:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...