Gå til innhold

Hva skjer a?!!


LiLo-sine små søte!

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg som bestandig har hatt regelmessig mens,så plutselig så begynner jeg å få brunlig utflod et par dager føri km,har ikm den 20 å igår og idag har jeg hatt litt brunlig utflod...hva er dette da?

 

Håper inderlig spiren sitter denne mnd,har stikkende bryster faktisk!!! Tihi hadde det sist graviditet oxo...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann.Jeg er 3 dager over ikm nå,men ingen mens.Jeg har lysebrun utflod,menssmurringer og vondt nedover i beina.Brystene er ømme men det pleier de å være før mens.Jeg sjekket tappen min i dag,og på pernille.no står det at før mens er den hard som en nesetipp.Min er flat og myk.Tok en test i dag tidlig,men den var negativ.Æsj.Håper tanta holder seg borte,og at jeg kanskje bare skiller ut for lite til at det slår ut på en test.Ønsker deg lykke til.

Skrevet

Kanskje du er gravid da?:-o)

Brunlig utflod er heeelt vanlig når man er blitt gravid å rundt ikm dagen! Det hadde jeg litt sånn rosa aktig sist gang! Kan variere i farge altså!

Da får du bare ta en test å håpe på blått kryss!:-o) Hehe:o) lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...