camilla - med snart ny spire Skrevet 16. februar 2008 #1 Skrevet 16. februar 2008 Etter å ha fått fem positive tester (testegal???) regner jeg det som ganske sikkert at jeg er gravid. Testene jeg har tatt er vanlig cb, cb digital og en annen type som jeg ikke husker navnet på. I følge mine beregninger er jeg 4+1. Vi har ikke forsøkt å bli gravid, men denne mnd ble vi litt revet med et par ganger og det var alt som skulle til :-) Vi er visst en god match! Satser på at vår første spire sitter og alt går som det skal. Gleder meg til å tilbringe tid her sammen med dere:-)
Anette med nr 3 i magen Skrevet 16. februar 2008 #2 Skrevet 16. februar 2008 Gratulere så masse til deg du har en spenende reise du nå skal igjennom , krysser alt jeg har får at den lille spiren deres skal se dagens lys om 9 måneder , selv har jeg bare 25 dager igjen og ser frem til å avslutte denne reisen og begynne på en helt annen
Baby-i-magen Skrevet 16. februar 2008 #3 Skrevet 16. februar 2008 gratulerer med graviditeten:) selv lykkelig gravid i uke 25:)
PAVEEL Skrevet 16. februar 2008 #4 Skrevet 16. februar 2008 heisann. har meldt meg inn i dag jeg og:-) etter fire positive tester... vi har heller ikke forsøkt, vi hadde også et par arbeidsuhell denne mnd.... nylig tatt ut spiralen og skulle begynne på ppiller.... ja ja, sånn kan det gå:-) lykke til!
lin76 Skrevet 17. februar 2008 #6 Skrevet 17. februar 2008 Gratulera, frk vanskeleg talnick ;o) Er det ikkje utruleg kor lite det av og til skal til for at det blir barn av det? Lukke til med svangerskapet, og velkomen til bim!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå