pandabjørn Skrevet 15. februar 2008 #1 Skrevet 15. februar 2008 har en fotograf tatt bilder av babyen slik at babyen kommer på nyfødt siden til feks A-hus, riksen osv.. har dere evnt en link som dere kan gi meg???
Gjest Skrevet 15. februar 2008 #2 Skrevet 15. februar 2008 Gjør de det da? Trodde det bare var på de mindre sykehusene, jeg. Hørte ikke noe om det da jeg fødte hverken på Aker eller på Ullevål i alle fall.
pandabjørn Skrevet 15. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 15. februar 2008 ja det er iallefall 1 sykehus som gjorde det i januar 2006 for da fikk min kusine en gutt og nå har hun fått ei jente.. hvis ingen kan hjelpe meg så får jeg sende en sms til henne i morra å høre hvor hun lå hen
pandabjørn Skrevet 15. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 15. februar 2008 de har iallefall noe som heter nurkenytt på sykehuset i Tønsberg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå