St.Sunniva Skrevet 15. februar 2008 #1 Skrevet 15. februar 2008 Jeg vurderer å begynne på sykepleieren til høsten, men har ikke helt oversikt over sånn ca hva jeg kan forvente å få utbetalt i penger pr måned. (inkl lån og stipend) Noen som har en delvis peiling sånn rundt regnet? Jeg er helt avhengig av å vite før jeg evt takker ja til en plass.
*mamma'n til*erlend+andrea Skrevet 15. februar 2008 #2 Skrevet 15. februar 2008 kommer jo an på hvor gammel barnet ditt er.....om h*n er under 3 (eller 5 i noen tilfeller) kan du jo få OS i tillegg. regner med at det står litt på lanekassen.no og nav.no
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 15. februar 2008 #3 Skrevet 15. februar 2008 jeg studerer og er alene som pokker hehe. det er veldig mange ting som spiller inn i forhold til hvor mye du tjener. vil nok heller anbefalle deg en tur på nav om du ikke ønsker og legge ut alt av opplysninger her. men sender deg en pm
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 15. februar 2008 #4 Skrevet 15. februar 2008 om du sletter noen meld selvsakt
St.Sunniva Skrevet 15. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 15. februar 2008 ja,det så jeg plutselig, så det er allerede gjort :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå