Gjest Skrevet 14. februar 2008 #1 Skrevet 14. februar 2008 hei hei dere, jeg har lagt ut denne før mente jeg men fant den ikke igjen så da prøver jeg en gang til:) er 9 uker påå vei å lurte på om det er noen i nærheten som er ca like langt? (trenger ikke være akkurat altså) hehe
miobell Skrevet 15. februar 2008 #2 Skrevet 15. februar 2008 Hei jente_85 :-) Jeg er fra Oslo. 24 år og gravid med vår nr.1. Jeg er 9+5 i dag så da er vi ganske så like langt da :-) Kjenner ikke mange i samme situasjon, så hyggelig å bli kjent! :-)
Gjest Skrevet 15. februar 2008 #3 Skrevet 15. februar 2008 hei hei, nei det var ikke langt unna:) Hvor i oslo bor du da?
marits Skrevet 18. februar 2008 #4 Skrevet 18. februar 2008 Hei.Bor på eiksmarka men holder mye til i sandvika.8 uker på vei
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå