Gjest Skrevet 14. februar 2008 #1 Skrevet 14. februar 2008 Hvordan ser formene ut nå? Jeg har (hadde!) smal midje og brede hofter, med et lite flatterende lag fett på sidene, som effektivt satte en stopper for timeglassformen min. Nå er jeg gravid i 18. uke, og magen er i ferd med å komme. Men hva skjer med sideflesket? Kan ikke huske å ha sett en gravid jente med sideflesk, verken med eller uten klær. Forsvinner det/jevner det seg ut med resten, eller er jeg den eneste gravide med sideflesk? Synes det er så fint med trange gensere/kjoler osv på gravide, men IKKE hvis fettet på hoftekammen ligger der som en pølse... :-S
-oOOOStorken AirlineOOOo- Skrevet 14. februar 2008 #2 Skrevet 14. februar 2008 jevner seg ut=) iallefall gjorde det det her=)
Trultemora er presseklar!! Skrevet 14. februar 2008 #3 Skrevet 14. februar 2008 Dette er faktisk den første gangen i mitt liv tror jeg der jeg faktisk har timeglassform! hehe.... Sideflesket mitt er borte! men kommer sikkert tilbake om noen uker........
Lompa75 Skrevet 14. februar 2008 #4 Skrevet 14. februar 2008 Jeg har sett både og. Noen blir det borte på, andre har sideflesket ;o)
Gjest Skrevet 14. februar 2008 #5 Skrevet 14. februar 2008 Krysser fingrene jeg da! Har irritert meg over sideflesket i alle år; håper virkelig dette kan være 9 måneder med vakker kropp. =) Utrolig hva en tenker på også... :-P HI
Måånestråle Skrevet 15. februar 2008 #6 Skrevet 15. februar 2008 Her har det også jevnet seg ut. Trives mye bedre i stramme gensere nå enn jeg gjør til vanlig
EMC77 og JTK08 + NY? Skrevet 15. februar 2008 #7 Skrevet 15. februar 2008 Det forsvant på mirakuløst vis da magen begynte å komme. Spør du meg er det å slippe og holde inne magen et av de støtste plussene med å være gravid. Har ikke følt meg så komfertabel i kroppen min på mange år:)
Lykkelig m@mm@ Skrevet 15. februar 2008 #8 Skrevet 15. februar 2008 He he....morsomt innlegg! Jeg tenkte akkurat det samme før i dag. Med forige hadde jeg ikke sideflesk, det har jeg nå. Så utrolig lite lekkert med de bulkene under gensere. Får jo krysse fingrene for at de jevner seg ut. Skal til syden i sommer når jeg er nesten 7 mnd på vei, greit å ikke være FOR feit på alle kanter ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå