Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten vår har hatt rinnende avføring de siste 14 dagene. Har egentlig ikke tenkt så mye over det, men begynte nå å tenke på at det kanskje ikke er normalt. Han har også sjeldnere avføring enn før, ca annenhver dag. Tidligere har det vært opptil flere ganger per dag. Hva sier dere? I tillegg virker det som han har en del luft i magen. Noen råd mot det også?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke testa det, men har kjøpt et sånt glass med blåbær, beregna på de små. (egentlig fra 4mnd da) Det er bra ved løs mage, står det. Du kan jo prøve hvis du vil. Eneste rådet jeg har, her sliter gutten nemlig med motsatt problem, hehe..

Skrevet

Får han morsmelk?

Om han får det er all avføring normal

Skrevet

Ja han får bare mm. Da får vi tro at alt er som det skal for han er frisk og rask ellers. Mye luft men det ser ikke ut som om det plager han. Kan ligge litt urolig om natta bare,men sutrer ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...