Skrullemor Skrevet 14. februar 2008 #1 Skrevet 14. februar 2008 Står at de bare skal overflatevaskes, men hva bruker man da for å få den helt ren? Vanligvis putter jeg bamser i maskina uansett, men denne er jo litt dyrere enn de andre så vil ikke risikere å ødelegge den, men den er rosa og hvit, så blir synlig skitten etter en stund. PS. den har og lyd, noe jeg igrunnen angrer på den fikk, men jenta elsker det. Noen som har prøvd??
Skrullemor Skrevet 16. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. februar 2008 dytt**Må jo vaskes på en eller annen måte?
~sjiraff~ Skrevet 16. februar 2008 #4 Skrevet 16. februar 2008 Enten må du jo tørke av med en klut eller putte den i maskinen... FInnes det noen andre alternativer da?
Skrullemor Skrevet 16. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 16. februar 2008 Nei, men vil ikke den skal bli ødelagt i maskina, så lure på om noen har prøvd:-)
Gjest Skrevet 16. februar 2008 #6 Skrevet 16. februar 2008 Har ikke det, hun bruker ikke sin så mye ennå. Hmmm, men det ligger kanskje vaskeanvisninger på hjemmesidene deres?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå