kokosyklus Skrevet 14. februar 2008 #1 Skrevet 14. februar 2008 Nå har jeg sittet inne siden mandag, kun en tur i butikken har jeg hatt. babyen min er halvannen uke gammel og sola skinner og fuglene kvitrer her i Tønsberg. BUHU, jeg kommer meg ikke ut. Nå har jeg ennå ikke rukket å spise frokost, hvis jeg legger henne fra meg våkner hun om 5 min så er det ny amming. Håret står til alle kanter etter dusjen i tsad, Rakk så vidt å tørke meg før hun illskrek og ville ha meg tilbake:) Så da må jeg prioritere, fikse meg for turen ut eller lage meg frokost`? begge deler går såvisst ikke!! he he! What to do? Er det bare jeg som er storforlangende Vil så gjerne en tur ut om dagen, gjerne bare en halvtime. Dere med spebarn, hvordan har dere kommet igang med "rutinene"?
heldigec Skrevet 14. februar 2008 #2 Skrevet 14. februar 2008 Sikker på at hun ikke sovner hvis du legger henne i vognen? Verdt det forsøk i alle fall. Eller du kan bare sette deg rett utenfor (med vogn) så er det ikke så langt tilbake hvis det skjærer seg. Men uansett; dette er heeelt normalt altså! Men det går bedre og bedre dag for dag. Kos deg med henne :-)
Anonym bruker Skrevet 14. februar 2008 #3 Skrevet 14. februar 2008 Jeg ville lagt henne vogna og gått tur. De fleste sovner godt da. Viktig å få seg litt frisk luft hver dag :-)
kokosyklus Skrevet 14. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 14. februar 2008 Godt det er normalt da. he he! jeg hev i meg frokosten og rakk faktisk i tillegg å skifte klær, så nå er det bare en amming igjen så sakal vi ut på tur i sola. kanskje det går! he he!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå