vipsen*en av hver* Skrevet 13. februar 2008 #1 Skrevet 13. februar 2008 Hei.. hvordan var det der igjen om bading.. Kunne du bade helt frem til termin???
TobiasFeb08+JulieOkt12 Skrevet 13. februar 2008 #2 Skrevet 13. februar 2008 I badekar ja. I basseng skal man vel ikke bade etter at slimproppen har gått, tror jeg.
Anonym bruker Skrevet 13. februar 2008 #3 Skrevet 13. februar 2008 Tror det skal gå, så lenge ikke slimproppen er gått trodde jeg.
vipsen*en av hver* Skrevet 13. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 13. februar 2008 er 36+4 i dag og har funnet en badedrakt som passer. Er så lenge siden jeg har vært på bading med min sønn så tenkte å ta en tur i morgen.. ingen slimpropp her som jeg har sett så da går det vel bra..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå