Anonym bruker Skrevet 12. februar 2008 #1 Skrevet 12. februar 2008 Jeg er så gjennomsyret sliten, for jeg får ikke sove ordentlig. har bare lyst på en natt med god søvn og ikke våkne sliten. tenk så deilig å kunne våkne og være utvilt! men det er vel noe jeg kan se langt etter i noen år ? ikke missforstå jeg gleder meg over den lille i magen og gleder meg til h*n kommer, men jeg vil sove nå!! så derfor skal jeg gå og legge meg og sove det jeg kan.mellom dobesøkene i natt til i dag hadde jeg bare 5 av dem. sukk .... natta da jenter
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2008 #2 Skrevet 12. februar 2008 må jo si.. jeg går og legger meg uten sovetablett:) tar ikke sånt når man er gravid.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2008 #3 Skrevet 12. februar 2008 Har mye vondt i bekken på nettene, så jeg tar meg en paracet en gang iblant. Får sove bedre med litt mindre vondt. Og så lenge det ikke er så ofte, så skader ikke det ungen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå