gullegget Skrevet 12. februar 2008 #1 Skrevet 12. februar 2008 Jeg har hvert å tittet på tettinntil å sett men fant ikke mønster der. Har du noen tips om hvor det er best å kjøpe stoff??
UnePune äntligen hemma! Skrevet 12. februar 2008 #2 Skrevet 12. februar 2008 Her er det en veiledning som virker grei: http://tettinntil.no/Instruksjoner_sysiden_asiatisk_meitai1.htm Var å kjøpte stoffer selv i går =) Har akkurat fått meg symaskin! På www.stoffogstil.no har de billige stoffer. Jeg handla på Hansen og Dysvik i går, fordi det er eneste stedet i nærheten med metervare. Platevatten der var dritdyr i forhold til stoff og stil...men, men...jeg orka ikke vente, hehe. Lykke til!
Sigyn - 2barnsmor :) Skrevet 12. februar 2008 #3 Skrevet 12. februar 2008 jeg har kjøpt på jysk.... kjøpte en gardin som jeg skal bruke... med mønster... så har jeg kjøpt et ensfarger bomullsstoff til snorene... dette har jeg kjøpt på jysk. de har mye fint på ikea også.... hvis man vil ha noe annet, kan man bestille stoff på www.stoffogstil.no http://www.tettinntil.no/Instruksjoner_sysiden_asiatisk_meitai1.htm mange tips også på www.sykroken.no der må man melde seg inn, men det er gratis... masse tips til syprosjekter der... hvis du melder deg inn på forumet på tettinntill finner du tips til hvordan man syr en meitai også vet at det ligger flere oppskrifter på nettet... ble du klokere av dette?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå