leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 #1 Skrevet 12. februar 2008 jeg tok ut hormonspiralen min 3 januar.... hadde blødninger fra den 4- 7 januar... noen som vet om det kunne ha vært mensen? går nå å venter på ny mensen men har bare mens smerter å ømme pupper, har hatt det nå i 1 uke... Noen andre som har hatt det sånn?
des08 & aug10 Skrevet 12. februar 2008 #2 Skrevet 12. februar 2008 Jeg tok ut min 16 januar, og hadde blødninger en dag de 26 januar... etter det har jeg ikke hat noen ting. Men jeg går rundt og har skikkelige stikkinger i magen, løper på do ofte og er kvalm så jeg begynner å tro at jeg er gravid. Skulle gjerne tatt en test, men er i havet på jobb og kommer meg ikke på land før 18 februar....leeeeenge å vente!
leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. februar 2008 HEHE er det jeg trodde jeg var å men tok test på fredag å den viste negativt, har ikke turt å ta flere nå... går og på do ofte er litt kvalm om morgnen og utover formiddagen, så vonde stikkninger i magen at jeg må sette meg ned med armene rundt knærne inni mellom... å puppene er litt ømme på siden og stikker litt i dem av og til.... kjedelig når man ikke har tilgang til en test som det du ikke har... men nå har du ikke lenge til du er i land da lykke til da
prins06+2til Skrevet 12. februar 2008 #4 Skrevet 12. februar 2008 jeg ville ha testet igjen. det er lenge siden fredag. Hørses jo veldig ut som om du er gravid. kan jo være du hadde sen el for eks.
leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 12. februar 2008 ja skulle vel tatt en test til nå... men vet jeg blir så skuffet hvis den er nesativ :/
leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 12. februar 2008 lurer egentlig på en ting til ang dette.... Hvor stor sjanse er det for å ha blitt gravid den dagen du tar ut spiralen hvis du har sex da? er det no større sjans enn uka etter lissom?
Reese Skrevet 12. februar 2008 #7 Skrevet 12. februar 2008 Skulle jeg og vist:P Tok ut spiralen i går jeg då og har hatt sex som bare det:):) hehe.. Men egentlig så går vel kroppen sin vante gange selv om man har hatt spiral, og om el er den dagen den blir fjernet eller uka etter er vel helt individuelt. Ta en test leia:) Jeg vil vite svaret:) Sist jeg var gravid testet jeg på torsdagen, den var neg, men på søndagen allerede var den posetiv:) Lykke til:)
leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 Forfatter #8 Skrevet 12. februar 2008 takk for svar ja skal manne meg opp til å ta en test til skal fortelle deg svaret når jeg har tatt den
Reese Skrevet 12. februar 2008 #9 Skrevet 12. februar 2008 Flott takk:) Bare skriv inn på denn tråden så jeg kan holde meg selv opptatert:) Håper du er heldig nå da:) Masse lykke til uansett. KLem til deg.
leia81 venter gull nr3 Skrevet 12. februar 2008 Forfatter #10 Skrevet 12. februar 2008 hehe skal gjøre det vettu =) lykke til må du få med deg på prøvingen å =) klem
skalha1t etter3.pp Skrevet 13. februar 2008 #11 Skrevet 13. februar 2008 eg tok ut min i november å blødde da i 2 dager ca..eg regnet de som mens..28 dager etter fikk eg mensen ijen so jenter..trur dere skal regne de som mens eg..
leia81 venter gull nr3 Skrevet 15. februar 2008 Forfatter #12 Skrevet 15. februar 2008 da kom tante rød på besøk jaja da får jeg bare prøve igjen....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå