♡ snart 3barnsmamma Skrevet 12. februar 2008 #2 Skrevet 12. februar 2008 Her har jeg nok gått glipp av siste Flem Devold-nytt, skjønner jeg
Mamman til 2 Skrevet 12. februar 2008 #3 Skrevet 12. februar 2008 Jeg tror han hadde mye omgangssyke som barn...
Gjest Skrevet 13. februar 2008 #4 Skrevet 13. februar 2008 Ikke hold narr av meg!!! Jeg mener faktisk å spørre seriøst hva som feiler Simon Flem Devold. Mora mi sa at ho hadde lest at han har en alvorlig sykdom, men ho har ikke fått vite hva som feiler han. Han er jo en kjent person i Norge, så det kunne jo hende at noen som surfer her inne vet noe om hva som feiler Simon Flem Devold!
Gjest Skrevet 13. februar 2008 #6 Skrevet 13. februar 2008 Jeg vet jo godt hvem han er. Men jeg googla han, men det kom ikke opp noen nye nyheter om ham. Men i 2006 mottok han en pris fra psykisk helse...... Men kan dessverre ikke hjelpe deg noe mer!
Patetica fåkksi Skrevet 13. februar 2008 #7 Skrevet 13. februar 2008 Kanskje han har faatt seg en "flemón" paa spansk.
Tante Bassa Skrevet 13. februar 2008 #8 Skrevet 13. februar 2008 Hvis jeg ikke husker feil ble han rammet av hjerneslag (eller noe i den duren) for noen år siden. Er ikke helt sikker på dette, men det sto masse om dette i div. ukeblader og aviser.
Tante Bassa Skrevet 13. februar 2008 #9 Skrevet 13. februar 2008 Ooops, nå husket jeg plutselig! Det var ikke Simon Flem Devold, men Harald Tusberg jeg tenkte på.... Sorry
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå