Anquor Skrevet 12. februar 2008 #1 Skrevet 12. februar 2008 Huskar ikkje heile sangen men har nokre strofer slik: -Da de benløse sprang og de fingerløse spilte på piano -å vi lo, å vi lo, så de rompeløse måtte gå på do nokon som har ein ide?
mirredutt Skrevet 12. februar 2008 #2 Skrevet 12. februar 2008 Skal vi se hva jeg husker da... På en kirkegård en gang der de døde sto å sang og de fingerløse spilte på klaver-ver-ver og en gammel mann sto på .... og sa blir du med med ut i graven når jeg dør-dør-dør Ja det kan jeg det for jeg heter nikolai og var femogtjue år da jeg ble født-født-født og min mor er undulat og min far er ...soldat å vi lo, å vi lo, så de rompeløse måtte gå på do .......... så de blinde måtte komme ut å se der det står ....husker jeg ikke teksten
frøken blå Skrevet 12. februar 2008 #3 Skrevet 12. februar 2008 Har du hørt om den gang, dade beinlause sprang, og de fingerløse spilte på gitar så det klang Og en halvdau mann satt på bussen og sang, vil du værra med i graven når jeg dør Nei, det kan jeg ei, for jeg heter Nicolai, og var fem-og-tjue år når jeg ble født (tjo hei) Og min mor var soldat og min far var undulat og begge ble de født i en automat.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå