WishToBeMom Skrevet 11. februar 2008 #1 Skrevet 11. februar 2008 Hei jenter, Jeg tok en hjemmetest idag (rugedag12, fryseforsøk), og den var helt negativ :-(, ble super deppa og lei meg. Fikk beskjed fra klinikken at ved frys kan det ta lenger tid før man tester positivt, så må teste dag 14 og 16 og fortsette på medisiner, har ingen gode tegn som gir meg noe håp. Har ømme pupper og tidvis murringer i magen, noen ganger menstegn, noen ganger annen murring med stikking i eggstokkene og underlivet. Fint om noen har erfaringer å dele! Klem
74skytte Skrevet 11. februar 2008 #3 Skrevet 11. februar 2008 På mine papirer står det at jeg skal teste og ta blodprøve 12 dager etter innsetting.Men det kan fortsatt være håp for deg. Noen produserer hcg seint, og mensen har ikke kommet.... Jeg krysser fingrene for at det har gått bra denne gangen.
Gledelig Skrevet 11. februar 2008 #4 Skrevet 11. februar 2008 Hei! Jeg har fått beskjed om at jeg kan ta test etter 12 dager. .. Får håpe du tester positivt om noen dager. jeg skal ta en test på onsdag, da har det gått 12 dager. Kjempe spent!!! Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå