Gjest Skrevet 11. februar 2008 #1 Skrevet 11. februar 2008 Vår tv gikk konken for en mnd. siden, og vi finner ingen løsning vi liker. Holder på å pusse opp i kjelleren der vi skal ha tv og har bestemt oss for å vente til vi får oversikt. Har en monitor i stuen der barna ser barnetv via nett, men ellers går det helt fint! Mye film blir det, og en del nedlastede serier. Men jeg har fått mye tid til overs (jeg som ikke trodde jeg såg mye tv), eller som en dib venn kommenterte: "plutselig har du blitt aktiv igjen". Rart det her...med akkurat nå finner jeg ingen gode argument for hvorfor vi skal kjøpe ny tv:)
Gjest Skrevet 11. februar 2008 #2 Skrevet 11. februar 2008 Jeg har, men ser aldri på tv... gjelder det?
Gjest Skrevet 11. februar 2008 #3 Skrevet 11. februar 2008 Og du føler deg ikke som et romvesen? Jeg trodde det var lett å falle ut av samtaler og ikke følge med. Nyhetstoff får jeg med meg på dagsnytt 18, aviser og nett uansett, og jammen blir jeg ikke oppdatert om alt mulig rart gjennom nett uten at jeg vet det...mye rart en får med seg.
Gjest -<<- Skrevet 11. februar 2008 #4 Skrevet 11. februar 2008 Vi har tv, men ser vel knapt på den - en time i uka kanskje. Den brukes til å se dvd-er innimellom.
TurangaLeela Skrevet 11. februar 2008 #5 Skrevet 11. februar 2008 Har ei venninne som ikke har tv i stua, men hun er nede i kjelleren av og til å ser på noen serier, men hun ser mye mindre på tv nå enn før.
Gjest Rebel m/jente Skrevet 11. februar 2008 #6 Skrevet 11. februar 2008 jeg bodde i en liten bygd i 2 år, uten tv. det kunne omtrent vært krig uten at jeg fikk det med meg... fikk all info gjennom aviser, og det ble det lite av..
Gjest Skrevet 11. februar 2008 #7 Skrevet 11. februar 2008 hm...tror jeg hadde sett mer om den stod foran meg. Kan dukke ned foran tv når jeg er sliten og ikke gidder å ta tak i det jeg burde. Kanskje derfor jeg får gjort så mye mer.
Klara-Q <3 <3 <3 <3 Skrevet 11. februar 2008 #8 Skrevet 11. februar 2008 Vi hat tv, men ikke i stua. Det resulterer til at vi ser mye mindre tv. Kan gå dager uten jeg ser på noe. Litt nyheter og gullrekka, ellers lite. Er der serier jeg vil følge med på, laster jeg de bare ned og ser de når det passer seg. Deilig å ikke ha tv-støy i bakgrunnen hele tiden!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå