*Lykkeliten* Skrevet 11. februar 2008 #1 Skrevet 11. februar 2008 Gir dere fri flyt til barna deres, er dere fornøyde med den?? Ikke ett spm. som passer hit.. men dette er det eneste forumet jeg bruker å være på her inne..=) Jeg gir vitamin bjørner til barnet som er 20mnd.. Han liker dem, men idag fikk jeg tilbud om fri flyt pr tlf..
puse 08 Skrevet 12. februar 2008 #3 Skrevet 12. februar 2008 Han fri flyt personen ringte meg for et par uker siden. Min 5-åring er en meget sær person i matveien så jeg er litt bekymret for om han får i seg nok vitaminer og "gode stoffer". Fri flyt mannen snakket og snakket og SNAKKET og klarte å gi meg så dårlig samv at jeg sa ja til å prøve og han garanterte at han kom til å like dem. Nå har vi fått dem og jeg ga tassen et "drops". Smaken var god og han likte det helt til han tyge den. Det viste seg at det er noe flytende inni. Det smakte ok men syrlig så pillen ble spyttet ut og det var det! Dersom det ike hadde vært for det inne tror jeg det hadde blitt suksess, men smaker er ok så viss din lille ikke er spesielt sær går det nok greit:) Tror igrunn det er et bra produkt viss det bare finner veien til magen:)
*Lykkeliten* Skrevet 13. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 13. februar 2008 Takk for svar! =) Blir spennende å se hvordan dem blir godtatt her..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå