snuppedulla Skrevet 10. februar 2008 #1 Skrevet 10. februar 2008 Er det noe jeg skal være forsiktig med når vi har sex!? redd for at noe skal gå galt, er 1 gangs og 5+3 idag!
babygullz <3 vilde Skrevet 10. februar 2008 #2 Skrevet 10. februar 2008 Egentlig, så tror jeg faktisk ikke d er noe farlig å ha sex når vi er gravide! Eneste jeg har lest, var i en legebok min mormor har i bokhyllen sin, der det står man burde unngå samleie de dagene man ventet menstruasjon..da dette kunne øke risikoen for sa..Det er jo helst rundt menstider en sa skjer, hvis den skal skje, trodde jeg. Jeg tror nok at om spiren sitter, så sitter den. Jeg og sambo turde ikke ha sex når vi fant ut jeg er gravid, dessuten var jeg ikk særlig lysten heller. Men idag tok vi motet og lysten til oss, og jeg kjente ingen vondt i d hele tatt, og må faktisk innrømme at orgasmen kom ganske så kjjapt..var litt vel følsom dr nede... tror bare vi skal slappe av å nyyyyyte sv.skapet, og ha sex om vi ønsker d=)
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 11. februar 2008 #3 Skrevet 11. februar 2008 tror ikke man skal bekymre seg så mye for det;) vi har oss til når vi føler for det og tenker ikke noe særlig over det;) vi må ikke bli helt paranoide;) men mange synes det er litt ubehagli å ha sex etterhvert som livmora vokser, så da bør man jo seff være litt forsikti for ens egen del;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå