smurfelise Skrevet 10. februar 2008 #1 Skrevet 10. februar 2008 02.02- 20 dager før termin var Even lei av å vente på å møte verden. Kl 19.44 40,5 timer etter vannet gikk kom han. 3546 g og 49 cm. En helt aldeles nydelig prins!! Det ble lange timer å vente etter vannet gikk. ca 8- 29 timer etter vannet gikk ble det satt epidural og rett etterpå drypp da riene stoppet opp. Det drøyde rakk og det ble tilslutt avklart at det neste var keisersnitt. men dette var ikke mamma, pappa og prinsen enige i, så de jobba beinhardt sammen som et dreamteam. Å den lille skatten vår kom til verden ved hjelp av vakum. Ble noen sting siden det måtte klippes litt,men det overlever man når man ligger der med noe så perfekt på brystet,. Tøft var det-,men det har da ikke skremt meg fra å få flere barn. Helt utrolig for krefter man kan hente når en trur det er helt slutt Ble noen ekstra døgn på sykehuset da lille måtte til lysbehandlingpga gulsott, og mamman måtte ha litt iv behandling.Men nå er vi hjemme og bruker tid på å bli kjent med hverandre. Er enda på sykehuset daglig for å ta nye blodprøver, men håper det er siste gang i morgen slik at vi kan få ro hjemme Ønsker alle lykke til både dere som har fått nå og dere som går å teller dager
#Aurora har tre gutter# Skrevet 10. februar 2008 #2 Skrevet 10. februar 2008 gratulerer så mye med gutten.
Gjest Skrevet 10. februar 2008 #3 Skrevet 10. februar 2008 Gratulerer så mye med lille Even ) Det ble mange timer før du fikk møtte han ja.. men nå kan dere kose dere hjemme )
Kakebakesøte Skrevet 10. februar 2008 #4 Skrevet 10. februar 2008 Gratulerer så mye med prinsen! Dere har ståpåvilje må jeg si! KOs dere!
1 fjols i huset og ett på vei Skrevet 10. februar 2008 #6 Skrevet 10. februar 2008 Gratulerer så masse her også! Gleder meg til å komme og hilse på lille Even, ser så fin ut på bildene att!
smurfelise Skrevet 10. februar 2008 Forfatter #8 Skrevet 10. februar 2008 Takk for det. er så spennende å lære den nye sjefen i huset å kjenne. ingen tvil om hvem som er sjefen her nei. vilhababy- gleder oss til jenta kommer så vi kan trille tur. og når formen er på topp må du gjerne komme hilse på
Gjest Skrevet 10. februar 2008 #10 Skrevet 10. februar 2008 Gratulerer!!! Det er så herlig å lese om fødselshistorier, for da blir man liksom mindt på at det kommer til å være SÅ verdt det! ( mens man går der på sitt tyngste) Gleder meg sååååå mye nå!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå