Gothminister Skrevet 10. februar 2008 #1 Skrevet 10. februar 2008 og da mener jeg på fest,borte hele dagen eller hva som helst. Men ikke over natta da.. Sender de mld eller ringer dere for å høre om hvordan det går med dere og unga da?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 10. februar 2008 #3 Skrevet 10. februar 2008 Får som regel en god natt melding ihvertfall om han er borte på kvelden.. Er han borte en hel dag så ringer vi som regel alltid.. tror vi prates omtrent hver dag uansett hvor lenge vi er borte fra hverandre jeg.. hehe.. =)
petite fleur Skrevet 10. februar 2008 #4 Skrevet 10. februar 2008 Har ikke gubbe (he he), men samboeren min gjør som regel det om han er borte lenge ja.
Gjest Sekretøsa Skrevet 10. februar 2008 #5 Skrevet 10. februar 2008 ja, det gjør han Snakker med han støtt jeg ;o)
YallaYalla Skrevet 10. februar 2008 #6 Skrevet 10. februar 2008 Nei. Jeg sender mld for å høre hvordan han har det, men den svarer han ikke på.. Han kommer istedet hjem og spyr i hele senga vår så jeg må bruke natta på å vaske og morsdagen på å kjøre den ene vaskemaskina etter den andre med nedspydde puter og dyner. SINNA! (og dette er ikke første gangen han er ute at jeg må vaske spy..)
Bøggly Skrevet 10. februar 2008 #7 Skrevet 10. februar 2008 Nei, her er det kun sms hvis en av oss er borte 2 døgn eller mer. Har da ikke behov for å ha hverandre under oppsikt hele tida heller. Var vel heller slikt vi gjorde de 1 - 2 første årene i sammen, men etter 10 år - nope!
Gjest Skrevet 10. februar 2008 #8 Skrevet 10. februar 2008 Jepp. Vi snakkes sammen en gang om dagen om han er borte. Og sender nattamelding. Men han sender melding om han er ute med gutta en kveld å ja. Må jo bare sjekke opp på yndlingsjentene sine som han sier
KristineMed2Sønner<3 Skrevet 10. februar 2008 #9 Skrevet 10. februar 2008 Jepp...:-) Uansett hvor han er, sålenge vi ikke er sammen, ringer han eller sender melding.(til å med hvis han bare er i butikken hihi) Koselig det:-)
Gothminister Skrevet 10. februar 2008 Forfatter #10 Skrevet 10. februar 2008 Ok,det gjør ikke han her heller Skulle ønske han gjorde det,men nei da. Jeg sender han en mld,men da tar det lang tid før jeg får svar,også står det som regel bare ja eller nei..hehe Vi var på en fest med jobben hans i går,men jeg måtte dra etter en time,for minen var ikke helt i form,også bare skrek han der,men bar blid som en sol da jeg kom hjem,pratet og lo.hehe. Men 1 mld om hvordan det gikk med minien,det fikk jeg ikke
junior&vesl@ Skrevet 10. februar 2008 #11 Skrevet 10. februar 2008 Ja, han gjorde alltid det;o) En av hans gode egenskaper... Enda nå som vi ikke bor sammen lengre, så er han på telefonen daglig for å snakke med barna eller høre hvordan det går/de har det. Mener det er rett og rimlig når man bor sammen å gi lyd fra seg når man er borte fra hverandre.
Gothminister Skrevet 10. februar 2008 Forfatter #12 Skrevet 10. februar 2008 mener heller ikke att dere skal fortelle hva dere gjør til enhver tid,men en mld hvor han spør om det går bra eller noe,det er da bare kos det da! Og vi har vært sammen i 11 år,og jeg synest det er koselig enda,enda!!?? hm,han har vel i utgangspunktet gjort det max 4 ganger i løpet av de årene også. hehe
Alba44 Skrevet 10. februar 2008 #13 Skrevet 10. februar 2008 Ja, det gjør han alltid. Har kontakt mange ganger om dagen/kvelden om vi ikke er sammen. Uansett om det er på jobb eller fest om kvelden )
Trenger hjelp!! Skrevet 10. februar 2008 #14 Skrevet 10. februar 2008 Nei pleier so regel ikke det...Men er jeg ute eller vekkeså ringer jeg ihvertfall 3 ganger...
petite fleur Skrevet 10. februar 2008 #15 Skrevet 10. februar 2008 Stakkars deg, mariogmini....Jeg tror jeg hadde kasta opp sjøl, jeg. Tror kjæresten din burde lære seg å drikke....fisj og æsj..... P.S. Gratulerer med morsdagen, håper resten av den blir bedre da ;-)
Gjest Skrevet 10. februar 2008 #16 Skrevet 10. februar 2008 Ja, han gjør alltid det. Sender melding når han er på vei hjem også.
Thunderstruck Skrevet 10. februar 2008 #17 Skrevet 10. februar 2008 mariogmini Dette hadde ikke jeg godtatt.Fy..jeg kjenner jeg blir illsint nå..GRRR.Han kan være glad han ikke er min bedre halvdel.Slikt er nesten utilgivelig av en voksen person!
Honningmelon Skrevet 10. februar 2008 #18 Skrevet 10. februar 2008 Nå er det svææææært sjelden han er bort så lenge av gangen, men er han det, så snakker vi som oftest på tlf, ja.
Pixie Power Skrevet 10. februar 2008 #19 Skrevet 10. februar 2008 Ja, det gjør han. Vi sender flere sms'er daglig. Kan gjerne ta en tlf også hvis det er snakk om mange timer borte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå