Gå til innhold

Noen som KAN oppussing her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Prøver å få av gammel tapet, men sliter med det tynne papiret som er "under" selve tapeten. Noen tips på hvordan det fjernes enklest mulig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bruker fukte tapeten og skraper med en tapetfjerner. En flat sak med skaft som du får kjøpt der du kjøper maling og maleutstyr.

Skrevet

Fukt det med svamp med vann. Dynk det godt. La virke en stund så skraper du det av med en sparkel e.l.

Evt kan du leie en slik dampmaskin som løsner det.

Skrevet

Vi leide sånn damp maskin, vi. Gikk kjempebra

Skrevet

Ikke bruk dampmaskin!! Pappan min snakket med en utdannet tapeserer (skriver vi det sånn?) Dampmaskiner kan fuktskade rommet om du er uheldig, han tapeserern brukte varmt zalovann som han duppa malingrulle oppi og rullet over veggen. La trekke inn ei lita stund og rull over igjenn, deretter skraper du av. Har prøvd det selv, og det var super effektivt =)

Skrevet

TUSEN TAKK;) Jobba ræva av oss igår.. rev og rev i det papiret... tok år og dager, så vi ga oss til slutt. Men nå blir det sikkert ordnings;) Tar sikte på zalovann;)

Skrevet

Vil bare si at det finnes tapetfjerner som du har i vannet, men det er ikke verdt pengene! Såpevann fungerer minst like bra.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...